Fases locals
Els contactes de les universitats organitzadores de fases locals són els següents:

Universitat d’Alacant Ismael Vicedo
La Cívica (Escola Valenciana)
Tel.: 965 923 145
A/e: lacivica@lacivica.cat
www.lacivica.cat
Universitat d’Andorra Virginia Larraz Rada
Coordinadora de Ciències de l’Educació
Tel.: +376 743 000
A/e: vlarraz@uda.ad
www.uda.ad
Universitat Autònoma de Barcelona Ana València
Coordinadora tècnica de l’Àmbit de Participació
Tel.: 935 811 021
A/e: ana.valencia@uab.cat
www.uab.cat
Universitat de Girona Carla Carreras
Professora de Filosofia i Vicedegana de la Facultat de Lletres
A/e: carla.carreras@udg.edu
David Brusi
Delegat del rector per a l’Acció Preuniversitària
A/e: accio.preuniversitaria@udg.edu
Universitat Jaume I Toni Viscarro
Col·lectius per la Llengua i la Cultura (Escola Valenciana)
Tel.: 964 226 440
A/e: castello@fev.org
Universitat de Lleida Laura Salamero
Departament de Dret Públic
Tel.: 973 706 652
A/e: lsalamero@dpub.udl.cat
Universitat Pompeu Fabra Gemma Garcia
Cap del Servei d’Atenció a la Comunitat Universitària
Tel.: 935 421 437
A/e: gemma.garcia@upf.edu
participacio.sacu@upf.edu
www.upf.edu/sacu
Universitat de València Ismael Vicedo
Escola Valenciana
Tel.: 607 930 565
A/e: ismael@escolavalenciana.org
Rosa Signes
Universitat de València
Tel.: 963 864 935
A/e: rsignesp@uv.es
Universitat de Vic · Universitat
Central de Catalunya
Enric Casulleras
Facultat d’Empresa i Comunicació
Tel.: 938 815 511
A/e: enric.casulleras@uvic.cat

 








Llibre recomanat

Actualitat universitats

  • La UAB llança la convocatòria TALENT per a investigadors

    La UAB llança la convocatòria TALENT per a investigadors

    La Universitat atorgarà cinc ajuts per a personal investigador doctor amb acreditada trajectòria investigadora. La iniciativa pretén impulsar la captació i la retenció de talent a la Universitat. La data límit per presentar-se és el 25 de setembre.